Dlaczego to właśnie zmiany w edukacji mają nam przynieść rozwój gospodarczy kraju? Dlaczego rozwój intelektualny i staranne wykształcenie obywateli jest gwarantem dobrobytu państwa? Dlaczego odpowiedzią na większość bolączek współczesnego świata jest „Edukacja!”?

Jeśli czytając te pytania na chociaż jedno odpowiedzieliście „Phi, no przecież to oczywiste!”, to jesteście ludźmi, których szukamy.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim wolontariuszy

Może masz trochę czasu, a edukacja jest dla Ciebie ważna? Masz doświadczenie życiowe i wiedzę, którą chcesz się podzielić? Nawet jeśli nie do końca masz pomysł, jak to robić, to daj znać – razem wypracujemy taki pomysł. Może jesteś rodzicem i chcesz coś fajnego zrobić ze swoimi dzieciakami. Może jesteś na emeryturze i szukasz ciekawej aktywności, żeby nie siedzieć przed telewizorem, tylko robić fajne rzeczy. Może jesteś uczniem lub studentem, który chciałby zdobywać doświadczenie w edukacji i nowych technologiach. Zapraszamy wszystkich, którzy będą chcieli do nas dołączyć w organizowaniu innowacyjnych zajęć, przygotowaniu nowoczesnych programów i warsztatów lub prowadzeniu projektów edukacyjnych w swojej lokalnej społeczności.

Nauczycieli

Jesteś nauczycielem, który szuka inspiracji i interesujących wyzwań dla swoich uczniów oraz „urozmaicaczy” nauki? Napisz do nas koniecznie! Nie musisz uczyć informatyki, uwielbiamy interdyscyplinarne wyzwania!

Chętnie poznamy nauczycieli, którzy chcą nie tylko realizować, ale i tworzyć nowe programy, materiały…. czyli wcielać w życie swoje szalone pomysły. Może nie masz przestrzeni na to w swojej szkole – możesz znaleźć tę przestrzeń u nas.

Rodziców zapraszamy do … zapraszania nas do szkół

Nie tylko po to, żeby zrealizować warsztaty dla Waszych dzieci, ale chętnie zorganizujemy warsztaty dla nauczycieli! „Teach the Teacher” to jeden z naszych projektów, który ma wspierać rozwój zawodowy nauczycieli, a tym samym uczynić naukę Waszych dzieci ciekawszą.

Dyrektorze szkoły!

Przedstawicielu Rady Rodziców! Ty też możesz zaprosić nas do szkoły, mamy kilka gotowych propozycji współpracy, która rozwinie Waszą placówkę, ale też chętnie porozmawiamy o projekcie „szytym na miarę”, dopasowanym do Waszych potrzeb. Zajęcia dla uczniów, realizacja pracowni, szkolenia nauczycieli to tylko niektóre z naszych propozycji, które możemy wspólnie zrealizować.

Przedsiębiorco! Pracowniku!

Ciebie też zapraszamy do kontaktu, jeśli prowadzisz firmę lub pracujesz w takiej, gdzie CSR to nie jest pusty slogan. Albo po prostu wiesz, że rozwój i wykształcenie są ważne dla lokalnej społeczności. Napisz do nas, wspólnie możemy zrealizować projekt, który pokaże to też innym.

Zatem działajmy! Zadajemy nasze ulubione pytania:

Dlaczego to właśnie zmiany w edukacji mają nam przynieść rozwój gospodarczy kraju? Dlaczego rozwój intelektualny i staranne wykształcenie obywateli jest gwarantem dobrobytu państwa? Dlaczego odpowiedzią na większość bolączek współczesnego świata jest „Edukacja!”?

A Wy odpowiadacie: „Phi! Przecież to oczywiste!” I piszecie do nas: [email protected]