Platforma EDUKO EDU

Nowa Platforma EDUKO EDU pozwoli ci na odkrycie i zrozumienie świata druku 3D i robotyki. Dzięki naszym rozwiązaniom takich jak EDUKO Slicer, biblioteka modeli 3D, moduł merytoryczny i webinariów, dowiesz się jak korzystać z produktów marki EDUKO i znajdziesz wiele inspiracji.

Posiadasz już dostęp do Platformy EUDKO EDU?

Chcesz przetestować platformę EDUKO EDU?

Wejdź na stronę: link, a następnie w polu klucz licencyjny wpisz DEMO. Po zarejestrowaniu się uzyskasz dostęp do kilku scenariuszy z robotyki i pełny dostęp do biblioteki 3D.

Już od 3 miesięcy korzystam z Platformy EDUKO EDU, podczas codziennej pracy jako nauczycielka w szkole podstawowej, bardzo często używam gotowych scenariuszy do zajęć dostarczanych przez Fundację EDUKO, a biblioteka 3D pozwala mi na znalezienie inspiracji na tematykę zajęć np. z projektowania 3D.

Maria P.

Nauczycielka informatyki w szkole podstawowej

Materiały merytoryczne

Moduł materiały merytoryczne, to moduł zawierający instrukcje, wideoporadniki i scenariusze lekcji. Znajdziesz tam informacje np.: o tym jak załadować filament, zbudować robota itp.

Korzystam z Platformy EDUKO EDU od ponad pół roku. Scenariusze do zajęć i instrukcje składania robotów pozwalają mi na prowadzenie zajęć z robotyki nawet dla moich najmłodszych uczniów. Serdecznie polecam!

Aneta G.

Nauczycielka informatyki w szkole podstawowej

Biblioteka 3D

Biblioteka 3D to jeden z modułów Platformy EDUKO EDU pozwalający na odkrycie nowych inspiracji do przeprowadzenia zajęć z druku 3D lub pozwalający na znalezienie modelu 3D, który przyda nam się podczas nauki np.: Model mózgu, kątomierz itp.

Biblioteka 3D pozwoliła mi na wydrukowanie wielu potrzebnych mi modeli 3D. Ostatnio na lekcji pokazywałem swoim uczniom budowę anatomiczną żaby za pomocą modelu 3D składjącego się z ciała żaby i jej organów wewnętrznych.

Paweł P.

Nauczyciel biologii w liceum ogólnokształcącym

EDUKO Slicer

EDUKO Slicer to moduł Platformy EDUKO EDU, który pozwoli Ci w pełni zautomatyzować proces przygotowania druku 3D. W przeciwieństwie do innych slicerów na rynku, EDUKO Slicer pozwala Tobie na przygotowanie modelu 3D do druku poprzez 3 kliknięcia – wgranie modelu, potwierdzenie i pobranie gotowego pliku do wydruku.

Tyle przycisków dzieli cię od twojego wydruku!

Kiedy pojawiły się w szkole drukarki 3D miałam dylemat. Chciałam z uczniami spróbować coś zaprojektować, a następnie to wydrukować, ale kiedy zobaczyłam w internecie, że potrzeba zainstalować oprogramowanie, a następnie skonfigurować je pod swoją drukarkę podając przy tym różne rzeczy o których kompletnie nie miałam pojęcia np.: wysokość warstwy, temperatura wydruku itd., to zrezygnowałam z mojego pomysłu. Na szczęście dowiedziałam się o istnieniu EDUKO Slicer. Te narzędzie zrobiło wszystko za mnie, musiałam jedynie odpowiedzieć na pytanie jakiego filamentu używam (znalazłem o tym informacje na pudełku), a następnie wgrać swój projekt. Wszystko zajęło mi kilka sekund, następnie mogłam już drukować.

Anna M.

Nauczycielka techniki w szkole podstawowej

To wszystko w jednym miejscu!

Chcesz uzyskać pełny dostęp do Platformy EDUKO EDU?

Skontaktuj się z firmą handlową EDUKO.

adres email: [email protected],
numer telefonu: +48 504 460 630,
strona internetowa: eduko.pl